PRACA ZDALNA TEMAT 1-4

REALIZACJA ZADANIA: "Zadanie zdalne"

Dodano: 09.06.2020

PUNKTY: 0

0

0

Jakie zadanie/zadania opiszecie? Dlaczego akurat takie zostało/-y wybrane? [min. 100 znaków]

Nasz zespół postanowił opracować wszystkie zagadnienia. Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ jednogłośnie stwierdziliśmy, że każdy aspekt jest warty uwagi. Jednocześnie pomijając któreś z zadań, moglibyśmy utracić szansę na poszerzenie naszej perspektywy odnośnie opuszczonego tematu. Ponadto powiększyły one naszą wiedzę i pobudziły pragnienie ich zgłębiania.

Jakie jest rozwiązanie zadania/zadań? [min. 200 znaków]

JAK MEDIA MÓWIĄ O KORONAWIRUSIE? - ANALIZA

Do wykonania tego zadania posłużyliśmy się informacjami z programów ,,Wiadomości” oraz ,,Fakty”, porównując to zestawienie uświadomiliśmy sobie w jak różnorodny sposób media przedstawiają nam przebieg i wygląd pandemii. Porównując oba źródła wskazaliśmy różnice i podobieństwa między nimi a następnie przedstawiliśmy z czego może to wynikać.


CZY MOŻNA PRZEPROWADZIĆ DEMOKRATYCZNE WYBORY ONLINE?

Przypomnieliśmy zasady demokratycznych wyborów, przytoczyliśmy dwa przypadki, kiedy wybory internetowe zostały zastosowane. Poruszyliśmy temat przeprowadzenia takowych wyborów, a także wymieniliśmy ich wady i zalety. Następnie wyraziliśmy opinię dotyczącą możliwości przeprowadzenia wyborów za pomocą Internetu w Polsce.


ROZWIĄZYWANIE TRUDNYCH SYTUACJI W DYSKUSJI

Poruszając temat dyskusji, przytoczyliśmy główne problemy jakie mogą w niej wystąpić, a także podaliśmy sposoby ich rozwiązywania takie jak negocjacje, czy też udział mediatora. W naszej pracy zawarliśmy podstawowe zasady dobrej dyskusji. Wybraliśmy i zapisaliśmy też te, które według nas są najczęściej nieprzestrzegane.


ZALETY I WADY DEMOKRACJI W CZASIE KRYZYSU

Wspólnie omówiliśmy powyższy temat uzgadniając wszystkie za i przeciw. Skonsultowaliśmy się również z osobami najbliższymi takimi jak członkowie rodziny czy znajomi. Wspólnie wybraliśmy 2 wady i zalety, które najczęsciej pojawiały się w wypowiedziach osób pytanych.

Czy coś było zaskakujące podczas realizacji zadania/zadań? Czy coś okazało się wyzwaniem? [min. 100 znaków]

Wszystko poszło zgodnie z planem. Czasami nastąpiły małe awarie sprzętu czy łączy internetowych ale zostały one szybko zażegnane. Wspólna praca to była czysta przyjemność, odbywała się w super atmosferze.

Dokumenty dodatkowe

Podobało Ci się

Komentarze

Brak dodanych komentarzy.

Jeżeli uważasz, że relacja zawiera nieodpowiednie treści, zgłoś to administratorowi Zgłoś