Zadanie 1 - Jak media mówią o koronawirusie?- analiza; Zadanie 3 - Sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji w dyskusjach Zadanie 2 - Czy można przeprowadzić demokratyczne wybory online ?

REALIZACJA ZADANIA: "Zadanie zdalne"

Dodano: 16.05.2020

PUNKTY: 1

2

Jakie zadanie/zadania opiszecie? Dlaczego akurat takie zostało/-y wybrane? [min. 100 znaków]

Zostało opisane zadania 1, ponieważ od ponad pół roku cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Wszystkie media i źródła informują o zagrożeniu jakie niesie rozpowszechniająca się epidemia.

Zadanie 3 - Wybrałam to zadanie, ponieważ przyciągnęło moją uwagę spośród wszystkich.

Zadanie 2 - Wybrałem to zadanie ponieważ jest adekwatne do panującej na świecie sytuacji ze względu na pandemię koronawirusa i uniemożliwienie przeprowadzenia tradycyjnych wyborów.

Jakie jest rozwiązanie zadania/zadań? [min. 200 znaków]

Zad. 1 - Rozwiązaniem zadania jest wyszukanie, przeczytanie i analiza dwóch różnych artykułów prasowych, pochodzących z źródeł prezentujących odmienne poglądy w o tej samej tematyce opublikowane w tym samym dniu.

Zad. 2 - Rozwiązaniem tego zadania jest wymienienie co najmniej 3 zasad demokratycznych wyborów, podać co najmniej 2 przykłady przeprowadzonych na świecie głosowania przez internet oraz wskazanie 3 wad i zalet głosowania przez internet i uzasadnienie swojej opinii.

Czy coś było zaskakujące podczas realizacji zadania/zadań? Czy coś okazało się wyzwaniem? [min. 100 znaków]

zad. 1 -Podczas realizacji zadania zaskakujące było to, jak jeden temat może być odmiennie przekazywany społeczeństwu , wywołując różne emocje. Wyzwaniem było odnalezienie dwóch artykułów o tej samej tematyce w dwóch róźnych czasopismach opublikowanych w tym samym dniu.

Zad. 3 - Zaskakujące w robieniu pracy, było to, że dowiedziałam się w jaki sposób rozwiązywać dyskusję i podstawowe zasady prowadzenia wikwintnej dyskusji

Zad. 2 - Zaskakujące było to że podczas wykonywania pracy dowiedziałem się jak dużo głosowanie internetowe ma negatywnych cecha. A wyzwaniem było znalezienie pozytywnych cech głosowania internetowego.

Dokumenty dodatkowe

Podobało Ci się

Komentarze

17.05.2020 12:17

Ciekawa relacja :)

18.05.2020 15:55

Fajna praca!

Jeżeli uważasz, że relacja zawiera nieodpowiednie treści, zgłoś to administratorowi Zgłoś