„Jak media mówią o koronawirusie?”, „Czy można przeprowadzić demokratyczne wybory online?”, „Rozwiązywanie trudnych sytuacji w dyskusji.”, „Zalety i wady demokracji w czasie kryzysu.”

REALIZACJA ZADANIA: "Zadanie zdalne"

Dodano: 09.04.2020

PUNKTY: 5

3

Jakie zadanie/zadania opiszecie? Dlaczego akurat takie zostało/-y wybrane? [min. 100 znaków]

     Nasza grupa postanowiła opisać zadania: „Jak media mówią o koronawirusie?”, „Czy można przeprowadzić demokratyczne wybory online?”, „Rozwiązywanie trudnych sytuacji w dyskusji.”, „Zalety i wady demokracji w czasie kryzysu.”.  Zadania, które opiszemy będą głównie związane z aktualną ciężką sytuacją, której przyczyną jest wirus (COVID-19), który rozproszył się we wszystkich państwach. Zwrócimy uwagę jak ważne jest aktualnie zgranie się społeczeństwa oraz z czym należy się zmagać w czasie kryzysu. Naszym celem będzie odpowiedź na kilka pytań, porównanie do siebie wybranych przez nas tekstów oraz dokonanie po krótce analizy. Dlaczego postanowiłyśmy zmierzyć się z każdym zagadnieniem? Według nas wszystkie były warte naszej uwagi i godne opisania. Dodatkowo warto zgłębić temat, który jest bardzo aktualny w ostatnim czasie. 

Jakie jest rozwiązanie zadania/zadań? [min. 200 znaków]

WSZYSTKIE ROZWIĄZANIA ZAWARTE SĄ W ZAŁĄCZNIKACH


Czy coś było zaskakujące podczas realizacji zadania/zadań? Czy coś okazało się wyzwaniem? [min. 100 znaków]

  Wydaje nam się, że raczej nic nas nie zaskoczyło. Zadania były jasno określone i wiedziałyśmy jak mamy się za nie zabrać i podzielić obowiązkami. Pomoc w Internecie była łatwo dostępna. Dodatkowo na bieżąco jesteśmy informowani o decyzjach i działaniach demokratycznej władzy w dobie zagrożenia epidemiologicznego. Na początku napotkałyśmy problem z prawidłowym ułożeniem wszystkich informacji, co było spowodowane ich natłokiem. Jednak po wdrążeniu się w pracę szło nam to coraz lepiej. Drobnym wyzwaniem okazała się duża ilość obowiązków związanych ze zdalnym nauczaniem. Wszystko jednak udało nam się zmieścić w czasie. Nasza grupa jest zgrana i pomocna, więc wspólnymi siłami dałyśmy radę. W zadanych pytaniach mogłyśmy się wykazać naszą kreatywnością i wiedzą. Uważamy, że bardzo dobrze wykonałyśmy zadania i jesteśmy zadowolone z efektu końcowego. 


Dokumenty dodatkowe

Podobało Ci się

Komentarze

Józef

Mistrz

30.04.2020 17:44

Świetna robota! Powodzenia w projekcie :)

03.05.2020 19:26

Jedna z lepszych relacji!

Alicja

Mistrz

11.05.2020 19:28

Dobra robota :)

Jeżeli uważasz, że relacja zawiera nieodpowiednie treści, zgłoś to administratorowi Zgłoś