Demokracja w praktyce - skąd wiemy na kogo głosować? webinarium

Zapraszamy na praktyczne, otwarte webinarium o tym, jak sprawdzać kandydatów i kandydatki przez dostępne narzędzia internetowe.

 

Webinarium odbędzie się 18 maja w godzinach 15:30-17:00. W jego trakcie dowiesz się m.in. jak monitorować obietnice kandydatów. Spotkanie poprowadzi Mateusz Wojcieszak.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

Po kliknięciu w link zapiszesz się na spotkanie, a w dniu webinarium za jego pomocą będziesz mógł/mogła do niego dołączyć.

Kilka słów o prowadzącym:
Mateusz Wojcieszak - prezes zarządu Fundacji Pole Dialogu, koordynator projektów edukacyjnych w Fundacji Pole Dialogu oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej. Mocno zaangażowany w lokalne działania watchdogowe w rodzinnym mieście Radomiu m.in. w obywatelski monitoring konfliktu interesów, publiczny rejestr umów, monitoring spółek komunalnych. W poprzednich latach współpracował z portalem MamPrawoWiedzieć.pl oraz Siecią Obywatelską Watchdog Polska przy monitorowaniu kandydatów i kandydatek oraz samorządu gminnego. Wspiera warszawski budżet partycypacyjny - w ramach Rady ds. Budżetu Obywatelskiego czy realizacji działań edukacyjnych dot. budżetu partycypacyjnego w szkołach na Targówku i we Włochach. Ponadto tworzył pilotażowy projekt Szkolny Budżet Partycypacyjny w Warszawie wraz z Fundacją Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia". Wcześniej związany szerzej z Centrum Edukacji Obywatelskiej, gdzie koordynował programy edukacji obywatelskiej m.in. Młodzi głosują, Młody Obywatel oraz Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego.

Kontakt: 
Anna Wuls
anna.wuls@ceo.org.pl

 

Webinarium odbywa się w ramach projektu "Młodzi Głosują w Warszawie" finansowanego przez m.st. Warszawa. 

Galeria zdjęć