OPPM 2020 on-line!

Drodzy Uczestnicy, drogie Uczestniczki! Mamy dla Was kilka informacji i pytań dotyczących tegorocznej Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych, którą planujemy w wersji on-line.

 

Za nami trudny czas, w którym wszyscy zmierzyliśmy się z wyzwaniami w zupełnie nowej rzeczywistości. 

Każdego roku w czerwcu Centrum Edukacji Obywatelskiej organizowało na Zamku Królewskim w Warszawie Ogólnopolską Prezentację Projektów Młodzieżowych, czyli spotkanie uczniów, uczennic, nauczycieli i nauczycielek realizujących projekty edukacyjne. Mogliśmy wtedy wymienić się doświadczeniami i zaplanować działania na kolejny rok. Tym razem nie możemy zobaczyć się w dotychczasowej formule, ale to przecież nie oznacza, że nie możemy spotkać się w rzeczywistości wirtualnej. 

Dlatego chcemy zaprosić Was i Wasze zespoły uczniowskie na OPPM 2020 w wersji online który odbędzie się 10 czerwca, w godzinach 10.00 - 17.00.

Przygotujemy dla Was przestrzeń do podsumowania tego roku i pracy w projektach, podzielenia się refleksjami i wymiany doświadczeń, spotkania z ekspertami/ekspertkami i inspirującymi mówcami a także atrakcje dla dzieci i młodzieży. 

Prosimy więc - zarezerwujcie termin oraz podzielcie się z nami swoimi potrzebami wypełniając krótką ankietę, dostępną TUTAJ. Pomoże nam ona lepiej przygotować plan tego wydarzenia. Niebawem uruchomimy rekrutację i ogłosimy program OPPM 2020 online.

Pozdrawiamy serdecznie, 
zespół CEO