[MG+] Zgłoś się na Letnią Szkołę Demokracji!

 

LETNIA SZKOŁA DEMOKRACJI - WKRĘĆ SIĘ W DZIAŁANIE!

Co to za wydarzenie?

Letnia Szkoła Demokracji to 3-dniowe warsztaty dla młodych ludzi (uczestników Młodzi głosują+), którzy interesują się polityką, lubią o niej rozmawiać i chcą dowiedzieć się, jak szukać rzetelnych informacji i dyskutować o zagadnieniach politycznych z innymi. Zorganizowane jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z Uniwersytetem SWPS.

Kiedy i gdzie?

Letnia Szkoła Demokracji odbywa się w dniach 27-30 czerwca 2020 r. w Warszawie. 

Co zapewniamy?

Uczestniczkom i uczestnikom Letniej Szkoły Demokracji zapewniamy udział w inspirujących warsztatach, ciekawych wykładach i rozwijającej grze szkoleniowej. A przede wszystkim dobrą zabawę w doborowym towarzystwie! Udział w całości jest bezpłatny.

Jako Organizatorzy zapewniamy również pełne wyżywienie, zakwaterowanie i zwrot kosztów dojazdu.

Dla kogo?

Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice biorących udział w ogólnopolskim programie Młodzi Głosują+. Jednak miejsc na wydarzeniu mamy tylko 20, tak więc na wydarzenie obowiązuje osobna rekrutacja. 

Żeby się zgłosić należy być osobą z zespołu, która wypełniła lub wypełni (zgłosić się można jeszcze przed zakończeniem działań) wszystkie wymagania projektowe (udział w szkoleniu, realizacja kampanii i wyborów oraz ukończenie kursu).

UWAGA! Z jednej szkoły może zgłosić się od jednego do trzech uczniów lub uczennic spośród tych, którzy wypełniali formularz zgłoszeniowy Młodzi Głosują+.

Jak można się zgłosić?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ do dnia 30 listopada 2019 r.

Informacje o zakwalifikowaniu się otrzymacie najpóźniej do końca grudnia 2019 r.

Kontakt: mlodzi@ceo.org.pl